İletişim Bilgilerimiz
Tel :+90216 5772600
Fax :+90216 5772616
:+90216 5772617
Mail :info@hbp.com.tr
  Bookmark and Share
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Günlük şehir hayatının, yoğun ve yorucu temposundan kaçarak,hayatınızda bir soluk alın.
Kendinize hak ettiğiniz değeri verin...Bunun için tek yapmanız gereken, Hotel Bostancı Prenses Sağlık Kulübünden içeri girmeniz ve kendinizi uzman ellerin sihirli dokunuşlarına teslim etmeniz...

Hotel Bostancı Prenses Health Club bedeninizi yüklerinden arınacak, dingin bir ortamda gerçek rahatlığın farkına varmanızı sağlayacaktır.

Geleneksel hamam kültürünü doyasıya yaşarken, diğer aktivitelerin keyfini sürecek ve uzak doğunun sağlık dolu masajları ile stresi ardınızda bırakacaksınız.

Vücut ve ruh dengenizin ritmini korumak için fitness salonu, iç güzelliğinizin dışa yansıması için doğal bakım kürleri ile yeniden hayat bulmak için doğru yerdesiniz…

Health Club' ta Sizleri Bekleyen Hizmetlerimiz;
 
Fitness Center Sauna& Türk Hamamı Buhar Banyosu Kapalı Yüzme Havuzu
Şok Havuzu Jakuzili Duşlar Masaj Kusursuz Hizmet
                 
..:: Masaj Türleri
Klasik İsveç Masajı

Vücudun tümüne pozitif bir etki yaratması esasına dayalıdır . Klasik masaj ile bedeniniz günün tüm yorgunluğundan ve stresinden kurtulur, rahat ve keyifli bir ortamda kendinizi zinde ve dinlenmiş hissedeceksiniz.
Bali Masajı

Kan dolaşımını hızlandırır, kaslardaki gerginliği azaltarak rahatlama sağlar. Vücudun tamamına güçlü hareketlerle uygulanan masaj el ve ayak bölgesinde yoğunlaşarak etkisini gösterir.

Medikal Masaj

Kaslardaki en derin dip noktalara temas eder. Bu masaj türümüzde masöz/ masörümüz vücudun özellikle sırt, boyun, omuz ve ayaklar ve beldeki ağrı problemlerini gideren medikal ürünlerle yapılan masaj türüdür.

Kese & Köpük Masajı

Buharın etkisiyle gözenekleri açılan deriye yapılan kese uyguylaması ile üst deri tabakası ölü hücrelerden temizlenir ve cilt canlılık kazanır. Vücutta arınmışlık hissiyle birlikte negatif enerjinin pozitif enerjine dönüşümü sağlanır. SPA bakımlarına başlamadan önce vücudun bundan en iyi şekilde faydalanması için ideal ortamı hazırlar. Keseden sonra, hoş kokulu sabunlarla yapılan köpük banyosunun temizleyici ve dinlendirici etkisi vücudunuzu sarar sarmaz, stresin yerini tatlı bir yorgunluk almaya başlar.

Aroma Terapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlarından hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir.
Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masaj türüdür.

Kil Maskesi

Kil maskesi, özellikle ihtiyacı olan yorgun ciltleri canlandırır ve sağlıklı bir cilt görüntüsü sağlar.
 
Visual LightBox Gallery generated by VisualLightBox.com
 
Konuk Defteri Online Rezervasyon Restaurant
  Design; Eriza